Majitel i jednatel společnosti:
Ronald Pfister
Tým Laurelin:
Ronald Pfister, Petr Hlavatý + spolupracovníci, bez nichž to prostě nejde.

Vznik Laurelin s.r.o.

Společnost Laurelin byla založena v roce 1998. Důvodem založení byl projekt tisku turistické mapy v japonském jazyce. Tato zkušenost ukázala, že digitální tiskové technologie budou na trhu s tiskem nabývat stále významnějšího podílu. Z tohoto důvodu se začala společnost Laurelin zaměřovat tímto směrem.
Počítejte s námi:
Ronald Pfister (nejvyšší ředitel) 20 let v oboru, Petr Hlavatý 15 let v oboru. Pozor už příští rok budeme mít významné jubileum a to 35 let společné praxe v oboru.
Proč Laurelin?
Chceme Vám, našim klientům, nabídnout profesionální partnerství a komunikaci. Chceme s Vámi nést spoluzodpovědnost za úspěchy, ale i případné neúspěchy při tvorbě vašich marketingových, propagačních i jiných materiálů. Naše služby stavíme na odbornosti našich spolupracovníků, kteří v oblasti reklamy působí několik let. Máme vědomosti, praxi v oboru polygrafie a dalších oborů, které souvisí s výrobou reklamy. Zárukou kvalitní práce je také odpovědný výběr subdodavatelů se kterými spolupracujeme. Naši jsou prověřeni několikaletou spoluprací a také díky nim Vám můžeme nabízet kvalitní služby. Nenabízíme Vám pouze tiskový servis, ale kompletní full-service v oblasti tiskové reklamy.

Kontakty

Laurelin s.r.o.
Sídlo a fakturační adresa:
K Větrolamu 21,
Praha 8
181 00
IČ: 25708058
DIČ: CZ25708058
Korespondenční a doručovací adresa

Areál Nákladového nádraží
Jana Želivského 2711/2
Praha 3

Tel: +420 267 312 230
GSM: +420 775 290 420
E-mail: info@lauerin.cz

Kontaktujte nás